Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 09:00 - 20:00

Pazar: Kapalı

Telefonlar

0256 215 14 19

0542 469 99 43

Hizmet / El Dokuma ve Yün Halı Yıkama

El Dokuma ve Yün Halı Yıkama

El Dokuma Ve Yün Halı Yıkama

Kullandığınız halıları belirli periyotlarda yıkamanız gerekir. Hem görsel açıdan hem de sağlık açısından bu önem taşır. Çünkü kirlenen halı görsel olarak şık durmayacak kirli bir hava oluşturacaktır. Bunun için firmamızdan destek alarak halı yıkama hizmetinden yararlanabilirsiniz. Firmamız halı yıkama alanında başarılı çalışmalar yaparak sektör içerisinde lider konumda yer almaktadır. Özellikle el dokuma ve yün halı yıkama konusunda geliştirdiği özel yöntemler ile müşterilerine yardımcı oluyor. Sizde bu hizmeti alarak kıymetli halılarınızın yıkanmasını sağlayabilirsiniz. Halı yıkama işlemi uzmanlık isteyen bir konudur. Halının dokusuna ve yapısına zarar verilmeden bir yıkama yapılması gerekir. Bu sayede halı derinlemesine bir şekilde temizlenebilir.

Halı Yıkama Aşamaları

El dokuması halıların özel olarak yıkanması gerekir. Çünkü yanlış yapılan bir uygulamada halının dokusu zarar görebilir. Firmamız bu konuda titiz bir çalışma yürütüyor. Aydın’da el dokuma ve yün halı yıkama hizmetini yasal olarak sunan firmamız bu hizmeti garanti kapsamı içerisinde size sunuyor. Yün halılar yanlış yıkanır ise yapısı bozulur ve görseli de olumsuz olarak etkilenir. Bundan dolayı firmamız halıları yıkama işlemine başlamadan önce toz arındır işleminden geçirir. Daha sonra tozdan arındırılan halılar özel yıkama teknikleri uygulanarak yıkamaya alınır. Yıkaması tamamlanan halılar özel odalarda kurutmaya bırakılır. Kurutma sırasında iklim şartlarından herhangi bir şekilde etkilenme de yaşanmamaktadır.

Nasıl Hizmet Alacaksanız

Halı yıkama hizmetlerinden yararlanmak istediğinizde kurumsal müşteri hizmetlerimize ulaşım sağlayarak destek alabilirsiniz. Adres bilginizi paylaştığınızda uzman personel adresinize gelerek yıkanması gereken halılarınızı sizden alır ve yıkamak üzere firmamıza getirir. Özel olarak yıkanacak bu halılar garanti kapsamı içerisinde yer alır. Aydın el dokuma ve yün halı yıkama fiyat politikamız ise ekonomik olarak belirlenmiştir. Tüm halı modellerine zarar vermeden yıkayan firmamız doğal şampuanlar ile müşterilerine yardımcı oluyor. Sizde evinizdeki kıymetli halılarınızı temizletmek ve yıkatmak istediğinizde firmamızı tercih edebilirsiniz. Kısa sürede yıkama işlemi tamamlanır ve halınız size teslim edilir. Özel ambalajlama yöntemi ile halınıza sevkiyat sırasında da zarar verilmemektedir.

Bize Hemen 0256 215 14 19 ya da 0542 469 99 43 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.