Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 09:00 - 20:00

Pazar: Kapalı

Telefonlar

0256 215 14 19

0542 469 99 43

Hizmet / Stor ve Zebra Perde Yıkama

Stor ve Zebra Perde Yıkama

Stor ve Zebra Perde Yıkama

Yaşam alanlarımızın olmazsa olmazı olan perdelerde son dönemlerde stor ve zebra perdeler daha çok dikkat çekiyor. Birçok kişinin beğenisini kazanan bu perde modelleri modern ve spor görünüm elde etmek isteyenler için en doğru tercihlerden biridir. Fakat bu perdelerin temizliği ve yıkanması son derece zor ve risklidir. Eğer evinizde, ofisinizde ya da iş yerinizde zebra ve stor perde kullanıyorsanız, bunların belirli aralıklarla temizlenmesi ve yıkanması gerekir. Yılların tecrübesi ve güvenilir hizmetleri ile firmamız stor ve zebra perde yıkama konusunda beklentinizin üzerinde hizmet sunmak için özenle çalışmaktadır.

Stor Perdeleri Evinizden Uzman Çalışanlarımız İle Alıyoruz

Bünyemizde sunmuş olduğumuz stor ve zebra perde yıkama hizmetleri ile perdelerinizin çok daha güzel ve temiz görünmesini sağlıyoruz. Bizi aradığınızda kısa sürede adresinize geliyor, güvenilir ve güler yüzlü çalışanlarımız ile dilerseniz yaşam alanlarınıza girerek söküm işlemlerini yapıyor ve perdelerinizi teslim alıyoruz. Teslim aldığımız perdeleri doğal deterjanlarla temizliyor, özenle yıkama işlemlerimizi gerçekleştirerek titizlikle stor ve zebra perdelerinizi ilk günkü gibi size teslim ediyoruz. Aydında stor ve zebra perde yıkama hizmeti almak istediğinizde siz de güvenilir ve hızlı hizmet sunan firmamızı arayarak hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Üstelik  hızlı ve güvenilir hizmetlerimizin yanı sıra uygu fiyatlı stor perde ve zebra perde yıkama hizmetlerimiz ile sizlere birinci sınıf hizmet sunmaktayız.

Bizi Tercih Ederek Güvenle Perdelerinizi Temizletebilirsiniz

Yaşam alanlarımızın olmazsa olmazı olan perdelerde son dönemlerde en fazla ilgiyi stor ve zebra perdeler çekiyor. Aydın stor ve zebra perde yıkama firması olarak güler yüzlü ve alanında uzman çalışanlarımız ile profesyonel hizmet sunmak için titizlikle çalışıyoruz. Hızlı ve güvenilir çalışanlarımız stor ve zebra perdelerinizi özenle temizleyerek size kısa sürede teslim etmektedir. Uygun fiyatlı ve güvenilir perde yıkama hizmeti almak istediğinizde siz de kurumsal ve ilkeli çalışma prensibi ile faaliyetlerini sürdüren firmamızdan 7/24 destek alabilirsiniz. Ofislerinizde, evinizde ve iş yerlerinde tercih edilen stor perde yıkama hizmeti için siz de firmamızı arayarak hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Bize Hemen 0256 215 14 19 ya da 0542 469 99 43 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.