Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 09:00 - 20:00

Pazar: Kapalı

Telefonlar

0256 215 14 19

0542 469 99 43

Hizmet / Yorgan ve Battaniye Yıkama

Yorgan ve Battaniye Yıkama

Yorgan Ve Battaniye Yıkama

Evinizde kullandığınız yorgan ve battaniyelerin düzenli olarak yıkanması sağlık ve hijyen açısından önem taşıyor. Zaman içerisinde sıklıkla kullanılan bu ürünler kirlenebiliyor. Kirlenen bu eşyalar görsel açıdan da şık durmayabiliyor. Bunun için temizlenmesi gerekir. Yüzeysel bir temizlik mikrobun dışarı atılmasında etkili olmayacaktır. Bunun için derinlemesine bir temizlik yapılması gerekir. Bu sayede istenen sonuç elde edilecektir. Yorgan ve battaniye yıkama konusunda hizmet  veren firmamız sektör içerisinde lider konumda yer alarak çalışmalarını sürdürüyor. Alanında uzman kadrosu ve geniş hizmet ağı ile müşterilerine yardımcı oluyor. Bundan dolayı güven içerisinde bu hizmet içeriğinden yararlanabilirsiniz. Yorgan ve battaniye yıkama işlemi titiz bir şekilde yapılmakla beraber bu hizmet içeriği garantili olarak size sunuluyor.

Yıkama İşleminde Dikkat Edilenler

Yıkama işleminde yorgan ve battaniyeye herhangi bir şekilde zarar verilmez. Bundan dolayı sorunsuz bir şekilde hizmet alabilirsiniz. Ayrıca yıkama işlemi içerisinde kimyasal içerikli temizleyiciler kullanılmaz. Doğal yani natürel ürünler kullanılarak temizlik hizmeti verilir. Bu sayede derinlemesine bir temizlik yapılır. Firmamız temizlik hizmetini özel makineler yardımı ile yapıyor. Bu sayede temizlik daha başarılı bir şekilde sağlanıyor. Ayrıca fiyat politikamızda ekonomik olarak belirlenmiştir. Yorganların üzerinde oluşan tiz ve mikroplar yıkama sonrası arındırılıyor ve eşyalarınız size kaliteli bir şekilde teslim ediliyor. Aydın’da yorgan ve battaniye yıkama hizmeti almak istediğiniz de iletişim kurmanız yeterli olacaktır.

Size Özel Yıkama Hizmeti

Yıkama işlemi modern makineler yardımı ile yapılır. Öncelikle eşyalarınızın toz alınma işlemi yapılır ve üzerlerinde leke mevcut ise özel işlem uygulanır. Daha sonra yıkama işlemi yapılarak ürünleriniz kurutmaya bırakılır. Kurutma sırasında eşyalarınız hiçbir şekilde iklim şartlarından etkilenmez. Bu sayede profesyonel bir şekilde kurur. İşlemi biten ürünler özel paketleme yöntemi ile size teslim edilir. Tüm bu süreç en kısa sürede yapılarak profesyonel bir hizmet sunulur. Bu konuda gerekli çalışma alanında uzman kadro tarafından müşteri memnuniyeti içerisinde verilmektedir. Aydın yorgan ve battaniye yıkama hizmetlerimiz size özel olarak verilmekle beraber garanti kapsamı içerisinde yer alır.

Bize Hemen 0256 215 14 19 ya da 0542 469 99 43 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.