Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 09:00 - 20:00

Pazar: Kapalı

Telefonlar

0256 215 14 19

0542 469 99 43

Hizmet / Halı ve Kilim Yıkama

Halı ve Kilim Yıkama

Adresten alınan halılarınız öncelikle çırpma makinesinde toz,kum, ip, tüy gibi materyallerden arındırılır.

 
 

Yıkama işlemi Aydın'ın en modern bilgisayarlı halı yıkama makinesinde her halı cinsine göre uygun deterjan verilip fırçaların baskı ayarları pano yardımı ile yapılıp halılarınız el değmeden güvenilir ve hijyenik bir şekilde yıkanmaktadır.

 
 

Yıkanan halılarınız ebadına uygun sıkma makinelerinde sıkılarak yüzde 90 oranında suyundan arındırılır.

 
 

Nemli olarak sıkma makinesinden alınan halılarınız askılarda kurutulur.

 
 

Kuruyan halılarınız kontrol masalarında kontrol edilir ve beyenilmeyen halılar tekrar yıkama işlemine sokulur.

Kontrolden geçen halılarınız size ulaştırmak için poşetlenip servis elemanlarımızca evinize ulaştırılır.

Poşetleme işlemi halılarınızın size hijyenik bir şekilde ulaştırılması içindir.

Halı ve Kilim Yıkama

Evlerde ve ofislerde kullanılan halılar belirli aralıklarla temizlenmesi gerekir. Bu konuda ise alacağınız hizmetin kaliteli olması tercih ettiğiniz firmanın kurumsal hizmetine bağlıdır. Sunmuş olduğumuz hizmetler kapsamında amacımız güler yüzlü ve tecrübeli çalışanlarımız ile birinci sınıf hizmet sunmaktadır. Bu kapsamda halı ve kilim yıkama hizmeti sunan firmamız, halılarınızın özelliğine uygun yıkama teknikleri faaliyetlerini sürdürmektedir. Halı yıkama hizmeti ihtiyaçlarınızda siz de güvenilir firma arıyorsanız, bizi tercih ederek kısa sürede lekelerinden arınmış halılarınızı ilk günkü temiz görünümü ile kullanmaya başlayabilirsiniz.

Halı Yıkama Esnasında Dikkat Ettiğimiz Detaylar Nelerdir?

Kullanmış olduğunuz halıların özelliğine göre farklı yıkama teknikleri mevcuttur. Kullanılan halıların içlerine kadar sinen kirler, artıklar zaman içinde bakteri oluşumuna neden olmaktadır. Bu durum da ise halılarınızın uzman ve profesyonel ellerde yıkanması son derece önem arz ediyor. Aydında halı ve kilim yıkama hizmeti almak istediğiniz firmayı siz de seçerken bu ayrıntılara dikkat ederek tercih edebilirsiniz. Kurumsal hizmet sunan firmamız halılarınıza zarar vermeden ve de doğal yöntemlerle yıkama hizmetini sunmaktadır. Yıkama sonrası kurulama aşaması da son derece önemlidir. Doğal yollarla kurumaya bırakılan halılar çok daha sağlıklı olduğundan firmamız bu konuda son derece hassastır. Siz de eğer halı yıkama hizmeti almak isterseniz, firmamızı arayarak hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Hizmetlerimizden Nasıl Yararlanabilirsiniz

Kurumsal hizmet anlayışı ile çalışan firmamız bu kapsamda bünyesine kattığı çalışanlardan tutunda sunduğu hizmet kalitesine kadar en iyi hizmeti sunmak için özenle çalışmaktadır. Aydın halı ve kilim yıkama aramalarınızda siz de firmamıza iletişim numaralarımızdan ulaşarak hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz. Kısa sürede adresinize gelen çalışanlarız adresinizde halınızı teslim alarak size temizleyerek kısa sürede ulaştırmaktadır. Son derece titiz ve de güvenilir hizmet sunan firmamız sizlere halı yıkama konusunda birinci sınıf hizmet sunak için özenle çalışıyor. Kullanmış olduğumuz deterjanlardan tutunda, halı yıkama makinelerimize kadar birçok detay son derece titizlikle uygulanmaktadır. Siz de bizimle iletişime geçerek halı yıkama talebinde bulunabilir ve halılarınızı kirlerinden ve mikroplarından arındırılmış şekilde yaşam alanlarınızda kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bize Hemen 0256 215 14 19 ya da 0542 469 99 43 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.