Çalışma Saatleri

Hafta İçi: 09:00 - 20:00

Pazar: Kapalı

Telefonlar

0256 215 14 19

0542 469 99 43

Hizmet / Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama

Koltuk Yıkama

Kurumsal hizmet anlayışı ile faaliyetlerini sürdüren koltuk yıkama firmamız, koltuklarınızı yıkarken birçok detaya dikkat ederek hizmetlerini sürdürmektedir. Kullanmış olduğumuz deterjanlar doğal olup, kimyasal madde içermediği için koltuklarınıza hiçbir zarar vermez. Çalışanlarımızdan tutunda kullanmış olduğumuz temizlik maddelerine kadar birçok konuda birinci sınıf hizmet sunmak için özenle çalışmaktayız. Yaşam alanlarımızın olmazsa olmazı olan koltuklar zaman içinde birçok nedene bağlı olarak kirlenmekte ve yıkama ihtiyacı doğmaktadır. Koltuk yıkama konusunda sizlere birinci sınıf hizmet sunarak kısa sürede koltuklarınızı ilk günkü gibi kullanmanız için özenle hizmetlerimizi sürdürüyoruz.

Koltuk Yıkama Hizmetlerinde Nelere Dikkat Ediyoruz

Kullanmış olduğumuz deterjanları doğal ve kimyasal olmayan çıkarıcılardan seçiyoruz. Kullanmış olduğumuz yıkama makinemiz ile Avrupa standartlarında olup, ileri teknoloji özelliklerine sahiptir. Yıkama konusunda her daim birinci sınıf hizmet sunan firmamız, koltuklarınızda ki kirleri ve lekeleri çıkarma konusunda son derece tecrübelidir. Koltuk kumaşları farklılık gösterdiğinden yıkama teknikleri ve kullanılan malzemelerde değişmektedir. Her koltuk döşemesi için aynı yıkama tekniklerini tercih etmek koltuklarınıza zarar vereceğinden güvenilir ve kaliteli Aydında koltuk yıkama hizmetinden yararlanmalısınız. Bu konuda firmamız sizlere daima en iyi hizmeti sunmak için özenle çalışarak koltuklarınızın temiz olması için özenle çalışmaktadır.

Kaliteli Koltuk Yıkama Hizmetini Uygun Fiyata Sunuyoruz

Koltuklarınızda oluşan kir ve lekeleri çıkarmak için siz de koltuk yıkama hizmetinden yararlanmalısınız. Koltukları silerek temizlemek aslında son derece yanlıştır. Siz sildiğinizi ve temizlediğinizi sanırken, aslında lekeleri daha dibe itiyor ve zaman için de tekrar yüzeye çıkmaktadır. Bunun yanı sıra koltukları silmek aşınma ve renk solmasına da neden olabiliyor. Bu gibi taleplerinizde siz de koltuklarınızın ilk günkü görünümde olmasını sağlamak isterseniz, firmamız ile iletişime geçebilirsiniz. Kurumsal hizmet anlayışı ile sizlere daima en iyi hizmeti sunmak için özenle çalışan firmamız, güler yüzlü personel ve hızlı hizmet kalitesi ile hizmet sunmaktadır. Kaliteli Aydın koltuk yıkama hizmetimizden sizde uygun fiyat aralıkları ile yararlanmak isterseniz, bu konuda firmamızın hizmetlerinden yararlanarak koltuklarınızın yeni gibi görünmesini sağlayabilirsiniz.

Bize Hemen 0256 215 14 19 ya da 0542 469 99 43 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.